Aktualności

< Wróć

UWAGA: STARE KONTO ZAMKNIĘTE

15 maja br. zostaje ostatecznie zamknięte „stare” konto GPU ALGAWA sp. z o.o. prowadzone w KBS z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim. Tym samym wszelkie wpłaty, które będą kierowane na to konto nie będą mogły być zaksięgowane po stronie zapłaconych należności. Przypominamy, iż jedynym rachunkiem do prowadzenia rozliczeń z GPU ALGAWA jest konto prowadzone w Kujawsko […]

czytaj więcej >

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocy

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim naszym Klientom i Współpracownikom najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie dla wszystkich okresem wypoczynku i prawdziwej radości. Prezes Zarządu i Pracownicy GPU ALGAWA Sp. z o.o.

czytaj więcej >

Ograniczony dostęp do siedziby Spółki.

W związku z zagrożeniem zachorowań związanych z koronawirusem, decyzją Prezesa Zarządu [do odwołania] wprowadza się ograniczenie dostępu do siedziby Spółki. Wszelkie sprawy można załatwiać drogą elektroniczną (mail) lub/i telefonicznie. Dane kontaktowe i skrzynki podawcze znajdują się na stronie www.algawa.pl Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie sytuacji.

czytaj więcej >

Komunikat !!!

W związku z decyzjami dotyczącymi wprowadzania działań profilaktycznych związanych z przeciwdziałaniem zachorowań na koronawirusa, od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania zawiesza się działalność kuchni GPU Algawa Sp. z o.o. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie sytuacji.

czytaj więcej >

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Zarząd Gminnego Przedsiębiorstwa Usługowego Algawa Sp. z o.o. wraz z pracownikami płci męskiej spółki życzą wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, radości życia i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

czytaj więcej >