Aktualności

< Wróć

Ograniczony dostęp do siedziby Spółki.

W związku z zagrożeniem zachorowań związanych z koronawirusem, decyzją Prezesa Zarządu [do odwołania] wprowadza się ograniczenie dostępu do siedziby Spółki. Wszelkie sprawy można załatwiać drogą elektroniczną (mail) lub/i telefonicznie. Dane kontaktowe i skrzynki podawcze znajdują się na stronie www.algawa.pl Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie sytuacji.

czytaj więcej >

Komunikat !!!

W związku z decyzjami dotyczącymi wprowadzania działań profilaktycznych związanych z przeciwdziałaniem zachorowań na koronawirusa, od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania zawiesza się działalność kuchni GPU Algawa Sp. z o.o. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie sytuacji.

czytaj więcej >

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Zarząd Gminnego Przedsiębiorstwa Usługowego Algawa Sp. z o.o. wraz z pracownikami płci męskiej spółki życzą wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, radości życia i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

czytaj więcej >

NIE OBSŁUGUJEMY KART PŁATNICZYCH – PRZERWA SERWISOWA

W spółce do odwołania nie można realizować płatności za pomocą kart płatniczych. Dotyczy to zarówno biura obsługi klienta jak i  kuchni w Stawkach oraz Służewie. Przerwa spowodowana jest koniecznymi pracami serwisowymi. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość Więcej: BOK 732 888 116

czytaj więcej >

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia GPU ALGAWA Sp. z o.o. pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha i wielu radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz Szczęśliwego Nowego Roku ! Prezes Zarządu Piotr Gondek wraz z Pracownikami

czytaj więcej >