Aktualności

< Wróć

Odczyt wodomierzy tylko zdalnie.

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz szanując Państwa bezpieczeństwo do odwołania wstrzymujemy odczyt wodomierzy u klientów. Prowadzone będą tylko odczyty zdalnie przy pomocy posiadanych systemów do radiowego przesyłu danych. Klienci którzy nie posiadają jeszcze wodomierzy z odczytem radiowym stany swoich wodomierzy mogą podawać w następujący sposób: * telefonicznie pod numerami telefonu 54 282-07-70 oraz 732-888-116, […]

czytaj więcej >

Ograniczony dostęp do siedziby Spółki.

W związku z zagrożeniem zachorowań związanych z koronawirusem, decyzją Prezesa Zarządu [do odwołania] wprowadza się ograniczenie dostępu do siedziby Spółki. Wszelkie sprawy można załatwiać drogą elektroniczną (mail) lub/i telefonicznie. Dane kontaktowe i skrzynki podawcze znajdują się na stronie www.algawa.pl Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie sytuacji.

czytaj więcej >

Komunikat !!!

W związku z decyzjami dotyczącymi wprowadzania działań profilaktycznych związanych z przeciwdziałaniem zachorowań na koronawirusa, od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania zawiesza się działalność kuchni GPU Algawa Sp. z o.o. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie sytuacji.

czytaj więcej >

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Zarząd Gminnego Przedsiębiorstwa Usługowego Algawa Sp. z o.o. wraz z pracownikami płci męskiej spółki życzą wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, radości życia i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

czytaj więcej >

SŁUŻEWO – WPROWADZAMY SYSTEM RADIOWEGO ODCZYTU WODOMIERZY

Informujemy, iż od 12 lutego br. będą kontynuowane prace związane z wymianą wodomierzy oraz montowania nakładek radiowych. W gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie wsi Służewo wprowadzamy system odczytu radiowego opartego na technologii firmy BMeters o nazwie HYDROLINK. System umożliwi odczyt wodomierza [wodomierzy] bez absorbowania użytkownika. Więcej o samym systemie: http://bmeters.pl/pl/wodomierze_i_liczniki_wody/245/ . W związku z powyższym […]

czytaj więcej >