Obsługa szkół, przedszkoli i żłobków

Jednym z priorytetowych założeń w ofercie działu gastronomii jest przygotowywanie posiłków dla najważniejszych ludzi na świecie, naszych dzieci. Dlatego właśnie naszą domeną jest obsługa placówek edukacyjnych takich jak:

  • żłobki
  • przedszkola
  • szkoły

Posiłki przygotowywane przez nasz zespół to gwarancja zdrowych, smacznych i pełnowartościowych dań, do produkcji których używamy tylko najwyższej jakości surowców. Każdego klienta traktujemy indywidualnie dlatego w menu uwzględniamy również diety antyalergiczne np. dietę bezmleczną.

W sposób ciągły obsługujemy 19 placówek wydając ok. 600 posiłków dziennie. Jesteśmy profesjonalni, posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie technologii żywienia dzieci.

Usługi cateringowe

Nasza firma proponuje Państwu usługi cateringowe na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe np.: konferencje, szkolenia, seminaria i spotkania firmowe. Są to usługi w zakresie przygotowania, dostarczenia i ekspozycji zamówionych potraw. Oferujemy również niezbędne wyposażenie w postaci zastaw i urządzeń cateringowych takich jak podgrzewacze potraw, elektryczne podgrzewacze zup, termosy, warniki i inne. W przykładowych propozycjach uwzględniliśmy naszą specjalność czyli kolorowe kanapki bankietowe, oryginalne przekąski zimne i tradycyjne ciepłe posiłki obiadowe. Bogata oferta i wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy z pewnością pozwoli na dostosowanie zamówienia do Państwa potrzeb.

Posiłki regeneracyjne dla pracowników

Posiłki regeneracyjne stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Regularnie dostarczane i odpowiednio zbilansowane  wpływają na zdrowie, samopoczucie i motywację do pracy. Nasza Firma oferuje przygotowanie oraz dostarczanie smacznych posiłków regeneracyjnych w postaci obiadów jedno lub dwudaniowych. Do tego celu stosujemy najnowsze opakowania cateringowe, które pozwalają podgrzewać obiady w kuchenkach mikrofalowych oraz tradycyjnych piecach do temperatury 120 stopni. Dzięki termicznemu zabezpieczeniu specjalną folią posiłki z opakowań nie wylewają się podczas transportu a dania długo zachowują odpowiednią temperaturę, doskonały smak i aromat.

Nasze posiłki to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa.